Historycznie rzecz bioršc...   Kontakty, mapa, adres...   Aby odnaleœć w serwisie...     Na skróty e -mailem
FotoA.G.A. Komadorska 2 52-022 Wrocław  
 
 
Technologia XXI wieku!
 
135, APS, 120, itd.
w zakładzie - na poczekaniu
skanowanie i zapis na CD-R
odbitki na papierze
naprawianie starych zdjęć
możemy prawie wszystko
 
ODBITKI z CYFROWYCH FOTOGRAFII

Oferujemy Państwu usługi w zakresie wykonania odbitek na papierze fotograficznym z fotograficznych plików cyfrowych.

Cennik usług (wszystkie ceny zawierają VAT)

Format Cena zł/szt.
9x13 0,89
10x15 0,99
13x18 1,80
15x21 2,00
18x24 6,00
20x30 8,00
INDEX w cenie odbitki

Cyfrowa technologia w świat fotografii wkraczała stopniowo acz dynamicznie. Dziś - jak w wielu innych dziedzinach - trudno sobie wyobrazić zaawansowane przetwarzanie obrazu bez udziału techniki cyfrowej.

Fotografie wykonane cyfrowymi aparatami fotograficznymi lub cyfrowymi kamerami video możecie Państwo przenieść na papier - tak jak film fotograficzny w fotografii konwencjonalnej.

Aby cieszyć się pięknymi zdjęciami własnego autorstwa w domowym albumie - musicie Państwo jedynie zlecić nam wykonanie odbitek. Możecie dokonać tego na kilka sposobów:

Przynosząc do naszego Zakładu fotografie (nawet wraz z aparatem fotograficznym) na oryginalnym nośniku Państwa aparatu i wskazać nam, które fotografie mamy przenieść na papier.

Przynosząc płytę CD-R(W), dyskietkę 3,5" lub napęd ZIP (również wiele innych nośników - wykaz poniżej) do naszego Zakładu z zapisanymi plikami fotografii i zamówić wykonanie odbitek.

Wykaz akcpetowanych nosników cyfrowych»

 
  ^do góry^  
 
  Foto @G.A.leria!  
  Foto @G.A.leria!  
  Foto @G.A.leria!  
 
  Aktualności »Cyfrowo  
powered&design by bmdweb.com copyright by 2002-2003 FotoA.G.A. aktualizacja:2021-11-28
Technologia XXI wieku! Zamawianie odbitek z plików cyfrowych Wszyscy lubimy fotografie... Każde zdjęcie zostanie w albumie... Kiedy potrzebny dokument... Zachować dla potomności... Uwiecznimy wszystkie ważne chwile... Kiedy slajdy to za mało... Rodzinne pamiątki i fotohistoria nabierze nowego oblicza! Wszytko co potrafią ludzie i komputery! Napisz do nas Poznaj strukturę serwisu Odwiedź nasz Zakład Poznaj nasz Zakład