Historycznie rzecz bioršc...   Kontakty, mapa, adres...   Aby odnaleœć w serwisie...     Na skróty e -mailem
FotoA.G.A. Komadorska 2 52-022 Wrocław  
 
 
Technologia XXI wieku!
 
135, APS, 120, itd.
w zakładzie - na poczekaniu
skanowanie i zapis na CD-R
odbitki na papierze
naprawianie starych zdjęć
możemy prawie wszystko
 

 

Pracujemy od 1990 roku

Od założenia zakładu w 1990 roku zawsze staraliśmy się świadczyć usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz zaangażowanie pozwalają nam utrzymać wysoki poziom usług. Jednocześnie redukujemy koszta - tak aby zadowolenie Państwa sprawiało nam satysfakcję.

Od 2003 roku pracujemy w oparciu o technologię cyfrową. Nasze maszyny i urządzenia wykonują cały proces obróbki obrazu w pełni cyfrowo, a sercem zakładu jest MiniLab QSS - 3001 DIGI.
Jego system naświetlania wykorzystuje rewolucyjną technologię laserową. Dzięki temu jakość odbitek osiąga bardzo wysoką jakość przy rozdzielczości 320 dpi (punkty/cal).

Dysponujemy nowoczesnym, multifunkcjonalnym oprogramowaniem pozwalającym na zastosownanie szerokiej palety efektów obróbki obrazu, np. automatycznie usuwając kurz i rysy powstałe na filmie.

Nieustannie pracujemy nad swoimi kwalifikacjami oraz unowocześniamy narzędzia - tak aby świadczone przez nas usługi w pełni Państwa zadowalały. Nie boimy się nowinek technicznych - po prostu je wprowadzamy!

 
  ^do góry^  
 
  Foto @G.A.leria!  
  Foto @G.A.leria!  
  Foto @G.A.leria!  
 
  Aktualności »Jak pracujemy  
powered&design by bmdweb.com copyright by 2002-2003 FotoA.G.A. aktualizacja:2022-01-19
Technologia XXI wieku! Zamawianie odbitek z plików cyfrowych Wszyscy lubimy fotografie... Każde zdjęcie zostanie w albumie... Kiedy potrzebny dokument... Zachować dla potomności... Uwiecznimy wszystkie ważne chwile... Kiedy slajdy to za mało... Rodzinne pamiątki i fotohistoria nabierze nowego oblicza! Wszytko co potrafią ludzie i komputery! Napisz do nas Poznaj strukturę serwisu Odwiedź nasz Zakład Poznaj nasz Zakład